Reference

Járu jsme oslovili již několikrát na focení, ať už se jednalo o těhotenské, rodinné i svatební fotky. Vždycky jsme byli spokojeni s úrovní a rychlostí zpracování, je vidět, že ho to opravdu baví, že Jára je člověk, co pro dokonalou fotografii obětuje a udělá téměř cokoliv. Byli jsme maximálně spokojený a všichni nám fotky chválí. Doporučujeme. 

Šárka Červená


Fotograf Jára Jón nás fotil již mnohokrát a vždy jsme byli s jeho prací naprosto spokojeni. Oslovili jsme ho i na focení našeho svatebního dne a neudělali jsme chybu. Skvělá práce! Děkujeme! 

Michal Plecháč


Chtěli bychom poděkovat za skvěle a hlavně neskutečně rychle odvedenou práci. Profesionální přístup. Jaroslav je sympaťák a focení bylo velmi přirozené a na pohodu.  Byl to pro nás nezapomenutelný den, na který velice rádi vzpomínáme. Mohu vřele všem doporučit! 

Tereza Zvolánková


Příjemné focení s nápaditým fotografem, výsledek perfektní Rychlé dodání fotek s bonusem navíc. Neváhala bych oslovit znovu, byli jsme moc spokojení Určitě doporučuji všem, kteří chtějí zachytit výjimečné okamžiky.

Zuzana Kovářová


Jardovy služby už jsme několikrát využili, jak na rodinné focení, tak i jako svatebního fotografa. S celkovým přístupem i výslednými fotkami jsme byli vždy spokojeni a určitě se zas uvidíme. 

Lucie Havlová


Příjemné focení (i pro ty, kteří se neradi fotí) a vstřícný přístup , navíc fotky zpracované a zaslané bleskovou rychlostí! Těšíme se na další focení.

Veronika Nýdrlová


Šikovný a spolehlivý fotograf,  doporučuji všem. 

Pavla Černá


Skvělé profi služby včetně zaujetí dětí při focení, spolehlivý a ochotný... fotky krásné a mají osobitý nádech. 

Renata Pušová


Skvělá práce a je fakt šikovný a určitě ho doporučuji, také už jsme několikrát využili jeho služby. 

Zdena Hartigová